ЗВИЧАЙНІ УКРАЇНЦІ

благодiйний фонд

17 танкова, бат. «Хижак»: Відремонтували мікроавтобус Рено Трафік

заставка 2

Акт прийому-передачi авто до вiйськовоi частини

 

Вiдео передачi авто, оплата, подяки

Закінчили ремонт та віддали військовим 100% капітально відновлений мікроавтобус Рено Трафік.
Автівка як нова, бо має повністю відкапіталений двигун, який по суті як новий і буде служити ще багато сотен тисяч кілометрів. Також зроблена як вся ходова, так і багато чого іншого, що ви можете самі побачити у переліку у наряд-заказі від сто «Фолькау», яке зробило відмінний ремонт по собівартості.

Велике дякуємо всім хто допоміг з ремонтом цього авто і синього Мерседес Віто, який ми ремонтували по цій же заявці.
Тільки завдяки вам ці мікроавтобуси зараз допомагають нашім військовим визволяти нашу Україну! Ви великі молодці!

ОКРЕМА ВДЯЧНІСТЬ
За активну допомогу у розповсюджені інформації і зборі коштів:
За найбільші донати:
1) Івану Міщенку за 40000грн;
2) Олександру Алаквердієву за 18200грн;

3) Юлії із Сіднею за 14190грн.

Фото останнього рахунку від сто.

ОНОВЛЕННЯ ВІД 14.02.23

Вже збираємо двигун Рено

ОНОВЛЕННЯ від 04.02.23

Продовжуємо ремонтувати військовий бус Рено Трафік, показуємо кошторис вартості запчастин та робіт, а також запчастини, котрі з’їжджаються на СТО «Фолькау».
На зараз зібрано 41% необхідної суми: 68,245грн з потрібних 165,000грн.

Дякуємо всім за вашу підтримку. По ходу ремонту мікроавтобуса ми оплачуємо СТО запчастини та роботу з ваших пожертвувань. Ці авто військові отримають назад у робочому стані лише завдяки вашій допомозі.

ОНОВЛЕННЯ від 03.02.23

Дублюємо фотографії передачі Мерседеса Віто (синього)

 

ГОЛОВНИЙ ОПИС

Поки ми продовжували ремонт мікроавтобусів Кіа Беста з Мерседесом Віто (білим), нам раптово підкинули ще 2 мікроавтобуси: Мерседес Віто (синій) та Рено Трафік.

Рено Трафік
Військові завантажилися продуктами харчування у Дніпрі і раптом прямо у місті у мікроавтобуса «стуканув»  двигун (повністю зламався): машина повністю встала і не могла більше пересуватися. Військові нам зателефонували і сказали, що у них мікроавтобус повний продуктами, але їхати він більше не може, що робити…

Ми викликали їм евакуатор, який Рено відбуксував на наше СТО. Військовим довелося повернутися на фронт на попутному легковику, а продукти залишилися в цьому мікроавтобусі на СТО, тобто військові поїхали без їжі.

Мерседес Віто (синій)
Через пару днів військові зателефонували і сказали, що їм виділили мікроавтобус (Віто), на якому вони їдуть до нас забирати продукти. Але за фактом виявилося, що цей «новий» мікроавтобус ледве доїхав до Дніпра, бо в нього була повністю вбита турбіна двигуна з іншими численними поломками. І виявилося, що перевантажувати в цю машину продукти з Рено сенсу немає ніякого — вона їх не довезе.

Тому і цей Віто військовим довелося залишити на нашому СТО для подальшого його ремонту. До моменту їхнього приїзду на цьому синьому Віто, ми вже встигли відремонтувати їхній білий Віто, в який вони нарешті таки перевантажили свої продукти з Рено і благополучно поїхали з ними на фронт.

Синій Віто ми вже встигли відремонтувати та віддати військовим, вартість його ремонту вийшла 40000 грн ($1000). А ось з Рено все дуже складно, бо двигун повністю капіталиться/відновлюється, він дизельний та турбований, вартість ремонту 120000 грн ($3000).

Разом нам зараз необхідно зібрати приблизно 165000 грн. ($4000) щоб сплатити роботу СТО «Фолькау» з запчастинами. Сума велика, але ми не зупиняємось і продовжуємо допомагати військовим, бо війна не робить пауз і продовжується…

Дуже дякуємо всім за вашу допомогу, тільки завдяки вам усі попередні мікроавтобуси і ці два можуть надавати допомогу військовим у звільненні нашої України.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
LinkedIn