ЗВИЧАЙНІ УКРАЇНЦІ

благодiйний фонд

17 танкова, бат. «Хижак»: Відремонтували мікроавтобус Мерседес Віто

viddali vito

Акт прийому-передачi авто до вiйськовоi частини

Військові із батальону «Хижак», 17ї танкової бригади, дякують усім, кто допомагає їм з ремонтом їх мікроавтобусів.
2 неділі тому ми віддали їм відремонтованого Мерседес Віто, якого їм треба було забрати з такою швидкістю, що ніхто не встиг зробити з ним ніяких фото и т.д. Тому наші захисники окремо записали для нас відео звернення з подякою.
Але ми їм висловлюємо подяку помножену на 1000 разів, за їх хоробрість, кремезний дух та відважність. Дякуємо їм за наш захист та молимося за них!

Нижче приводимо фото авто що було віддано + рахунок на оплату і наряд замовлення від СТО.
Як ви можете бачити сума вийшла невелика, де СТО «Фолькау» зробило знижку 20%, але треба розуміти що безкоштовних автозапчастин від «Еліт-Україна» було надано на цей бус на приблизно 65000грн (якщо рахувати роздрібній ціни). Тому нам цей бус вийшов лише в 14747грн, але реально вартість його відновлення склала близько 83000грн, тобто ремонт подобних автівок є дуже коштовним.

При цьому у нас залишається на ремонті Кіа Беста, за якою вже було зроблено капітальний ремонт двигуна і залишилося доопрацювати ходову. Ось по ній безкоштовних запчастин у нас практично немає і майже вся частина грошей, що залишилася, з поточного збору йде на ремонт Кіа. Але суттєва частина грошей у нас ще залишиться і її ми пустимо на ремонт ще двох бусов, які вже стоять у нас на ремонті, але про них ми розповімо трохи пізніше.

Дякуємо всім за допомогу, разом ми йдемо до перемоги, з переможним 2023 роком!!!

 

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
LinkedIn