ЗВИЧАЙНІ УКРАЇНЦІ

благодiйний фонд

17 танкова, бат. «Хижак»: Відремонтували мікроавтобус Мерседес Віто

zastavka

Акт прийому-передачi авто до вiйськовоi частини

Вiдео передачi авто

Поки ми продовжували ремонт Кіа з Віто, до нас привезли ще 2 мікроавтобуси, Віто (синій) та Рено, на ремонт яких ми поки що не проводили збір коштів, а взяли їх зі збору ремонту Кіа з Віто (білого), бо синій Віто вдалося відремонтувати швидше за всіх.

У Рено стуканув двигун коли військові приїхали до Дніпра завантажилися продуктами і збиралися їхати вже обратно – його ми евакуювали на наше сто для капітального ремонту двигуна. Бус із продуктами залишився стояти на сто кілька днів…

Через кілька днів за продуктами приїхали на цьому синьому Віто, який в результаті ледь доїхав до Дніпра і військовим теж довелося залишити його на сто… Тому що завантаженими їхати на ньому назад сенсу вже не було — автівка теж була несправна . Тому вони пересіли на вже відремонтований білий Віто, завантажили продукти і поїхали на фронт.

Техніка річ тонка та ламається регулярно. Одна справа пригнати для військових вживані мікроавтобуси з Європи, які в момент покупки і так уже не в кращому стані і найчастіше таким машинам близько 15-20 років. А інша справа після цього допомагатиме їх ремонтувати.

Дуже пощастило, що до цього моменту ми встигли відремонтувати білий Віто, інакше вивезти продукти було б просто вже нема на чому. І зроблено це завдяки вам! Тому що ви дуже своєчасно допомогли у найкретичніший момент. Ваша допомога безціна, ви самі це чудово бачите.

Дуже дякуємо вам за допомогу, а ще більше дякуємо нашим захисникам за визволення нашої країни.
Слава Україні!

Exif_JPEG_420
Exif_JPEG_420
Exif_JPEG_420

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
LinkedIn