ЗВИЧАЙНІ УКРАЇНЦІ

благодiйний фонд

300 Банок Каш з М’ясом і Понад 10 Коробок Домашнього Печива Від Анни Кутаквой На Передову

286379215_1634143453636271_3278277083934737903_n

Є на фронті такі місця, де відносяться наші з вами герої на виконанні бойових завдань, де відсутня будь-яка можливість розведення багаття або створення шуму — їм допомагає Ганна Кутакова, Наталя Лісовська та їх команда поварів.

Вони готують для військових їжу у вигляді каш з м’ясом, домашнього печива, пиріжків, щоб наші з вами захисники мали можливість повноцінного харчування за умов найближчої присутності ворога та постійних бомбардувань.

Як ви розумієте, у наших складних умовах, не завжди держава має можливість вчасно надати для армії можливість повноцінного харчування, тим більше такого, щоб перебуваючи в полях чи окопах, далеко від будинку, наші захисники мали змогу відчути себе як удома.

Наскільки цінним є те, що з’ївши 100% домашнє печиво, пиріжок або повноцінно зарядившись на день енергією від каші в м’ясом, наші герої можуть відчути турботу про себе, вони знають, що про них не забули, їх підтримують, їх люблять і цінують. Такі речі дуже сильно піднімають бойовий дух, вселяють у людей надію, роблять їх безсмертними.

Підтримати Ганну Кутакову, Наталю Лісовську та команду кухарів ви маєте можливість перейшовши за цим посиланням, будемо Вам дуже вдячні, спасибі!

Тушонка та смаколики на передову від Ганни Кутакової, Наталії Лісовської та команди кухарів

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
LinkedIn