ЗВИЧАЙНІ УКРАЇНЦІ

благодiйний фонд

Ми стали офіційним благодійним фондом

zastavka

22.04.22 наша неофіційна волонтерська організація стала офіційним благодійним фондом «Звичайні українці». Це дає нам перевагу в залученні більших сум грошей щодо звичайної фізичної особи, а також повну прозорість з погляду жертводавців грошей, оскільки фонд регулюється з боку держави, веде бухгалтерію, надаючи всі види звітності.

Однією з причин, чому ми на нашу волонтерську діяльність ніколи не збирали гроші зі свого боку, але тільки брали гроші, запропоновані людьми нам самостійно – відсутність цієї прозорості, яку тепер маємо.

Цілями фонду є надання допомоги цивільному населенню та предметів першої необхідності для збройних сил України, здатних зберегти життя наших захисників. Усі учасники фонду є волонтерами, не отримують заробітних плат та не мають жодної матеріальної вигоди від його діяльності. Ми прагнемо мінімізації витрат фонду з метою максимізації надання їм допомоги.

Ще два місяці тому (до початку травня 2022 року) ніхто з членів команди фонду не міг собі і уявити, що буде учасником і творцем цієї організації. На превеликий жаль, через сформовані події в країні, нам довелося її створити і, на превелику радість, у нас виходить допомагати людям, хоча розмір допомоги занадто малий.

Створення фонду не було б можливим без добродушності та чуйності звичайнісіньких українців, якими ми також є. Саме їхнє ставлення та допомога відіграли ключову роль у виникненні нашої організації. Адже починали ми з того, що на початку березня 2022 року просто стоячи під під’їздом збирали від сусідів нашого двору продукти харчування для солдатів на фронті, постачання їжі для яких на той момент були вкрай обмежені. Після цього ми перейшли на збір продуктів у школах мікрорайону нашого міста, допомогу через які також надавали звичайні люди, такі ж, як і ми самі.

Ми дякуємо кожній людині та компанії, хто протягом всієї нашої волонтерської діяльності довіряв нам і допомагав, а ми цю допомогу передавали за призначенням. Саме завдяки цим людям ми змогли перейти на новий рівень розвитку та стати благодійним фондом. Велике Вам спасибі!

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
LinkedIn