ЗВИЧАЙНІ УКРАЇНЦІ

благодiйний фонд

Поділилися продуктами з Наталією та Ганною

277230529_112270078089222_6578972554208811222_n

23.03.22 (стаття опублікована заднім числом)
Сьогодні до нас звернулася Наталя Лісовська з Ганною Кутаковою, вони готують їжу вдома у себе на кухні нашим солдатам, які з передової потрапляють до переформувального пункту обласного військкомату.

Їм потрібні були продукти харчування для приготування їжі і ми їм виділили (перерозподілили) частину продуктів, які приносили наші мешканці району до 96-ї школи, в якій ми збираємо під 17-ту танкову бригаду на передовій під Луганськом.

В останній тиждень ми познайомилися з великою кількістю людей, волонтерами, центрами збору гуманітарної допомоги, переселенців, волонтерських організацій та ситуація така, що всім все треба, але мало де що є.

Так ми завезли (перерозподілили) продукти в будинок матері та дитини, розвозимо безкоштовні яблука в центри переселенців, також почали допомагати людям, хто на короткий час, 1-3 дні, поселяють у себе переселенців, сьогодні почали взаємодіяти з переформувальним пунктом обл. військкомату, при цьому продовжуємо працювати по нашій 17-й танковій.

Коло взаємодії та взаємодопомоги розширюється і допомоги потрібно багато, а школа не гумова. Тепер думаємо як бути далі, тому що ми вже маємо багато заявок на надання продуктів, які ми вже не можемо покрити. Тому найближчими днями намагатимемося розширюватися. (у коментарі додані фото).

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
LinkedIn