ЗВИЧАЙНІ УКРАЇНЦІ

благодiйний фонд

Надсилання продуктів, запчастин. Знову ковдри. Тушенька робиться

277169599_113354894646366_1038278627870790069_n

26.03.22 (стаття опублікована заднім числом)
Я не писав кілька днів, тому що ми зайняті з 7 ранку до 8 вечора без перерви. Була зроблена велика організаторська робота з підключення нових шкіл до збору гуманітарної допомоги для солдатів та населення, але про це я напишу в окремому повідомленні, а зараз розповім про кілька інших справ.

Відправили чергову посилку нашим хлопцям на фронт із 17-ї танкової бригади під Луганськом, продукти для якої збирали жителі нашого району, спільно 96-ю школою. Велике дякую людям, хто приносить продукти, це безцінно!

Крім продуктів відправили хлопцям деталі на УАЗік, 3 газові пальники, щоб локально готувати їжу та грітися, багато одягу. Діти солдатам передали каву, де кожна пачка має листівку із побажаннями для солдатів від кожної дитини.

Завезли комплекти ковдр та подушок до центру переселенців на вулицю Шмідта 35. Дістали 200кг сухарів, які треба було досушити. Попросили сусідів нашого будинку допомогти з цим, небайдужих людей виявилося більше, ніж ми очікували і через пару годин усі 200кг було розібрано, висушено, а до кінця дня вже знесено назад. Тепер ці сухарі також поїдуть на фронт наступною посилкою. У нас дуже круті сусіди, дякую їм за допомогу!

На консервному заводі, про який я згадував у попередніх повідомленнях, йде виробництво тушонки. Ми закупили 17кг м’ясної сировини, яка вже була пропарена та закатана в банки по 0.5л. Ця тушонка вирушатиме разом із сухарями, солдат зможе відкрити тушеночку, взяти сухарики та поїсти.

Велике спасибі всім волонтерам хто нам допомагає, людей у ​​нашому русі вже багато, мабуть потрібно буде створити окреме повідомлення, перерахувавши цих людей. Велике дякую людям з-за кордону хто жертвує гроші нам на нашу справу, витрат за якою багато, у тому числі з бензину для автомобілів, яких у нашому автопарку вже 5 штук.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
LinkedIn