ЗВИЧАЙНІ УКРАЇНЦІ

благодiйний фонд

Історія з життя трьох 80 літніх людей, що втекли від війни

изображение_viber_2022-04-27_16-06-45-509

Історія з поточного життя
Сьогодні до нашого кол-центру звернулися 3 літні особи, 40, 42 та 44 років народження (80 літні люди). 15 Березня вони втекли з Крименої, Луганської області, в чому були, в Дніпро. Усі троє колишніх викладачів: історії, російської мови та літератури, географії. Чоловік з дружиною та сестрою.

Пенсію поки що не встигли отримати, перебувають у стані оформлення, а реєструватися переселенцями йдуть лише завтра. Вони навіть не знали, що існує така реєстрація, бо боялися виходити з дому і ні з ким не спілкувалися.

При цьому їм здали квартиру за 7000 грн ($240), на яку вони витратили останні гроші. З родичів у них залишилися 2 дочки, які проживають у Бурятії та Донецьку, тобто за місцем допомогти їм нема кому. Люди залишилися без допомоги та грошей, тому були змушені звернутися до нас за продуктами харчування.

Члени нашої команди волонтерів Тала із Шамілем зробили їм адресну доставку продуктів харчування наборами, кожен у розрахунку на 2 тижні. Самим пенсіонерам пересуватися дуже складно через вік, чоловік погано ходить і міста вони не знають.

У Креміні у них залишився двоповерховий будинок, в якому вони проживали втрьох, сад і два собаки, за якими доглядає сусід, який відмовився виїжджати з міста. В однієї з жінок стоїть кардіо стимулятор, який необхідно перевіряти кожні півроку, минуло вже 9 місяців з моменту його останньої перевірки.

Якщо хтось бажає допомогти цим людям, ви можете звернутися за телефоном до Талі: 0961933504. Проживають вони у дворі школи №106, вул. Метробудівська, 5. Можливо, якщо ви мешкаєте десь поруч, могли б за ними доглядати.

Всім дякуємо!

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
LinkedIn