ЗВИЧАЙНІ УКРАЇНЦІ

благодiйний фонд

«Ангели порятунку» допомогли закрити наші заявки по центрах переселенців

278574135_121103073871548_3783912598949339241_n

20.04.22 (стаття опублікована заднім числом)
Розкажу цікаву історію Продовжуючи їздити центрами переселенців ми набрали по ним заявок на продукти харчування і, так вийшло, що в цей момент, з технічних причин (у самому прямому сенсі) у нас зникла можливість закупити потрібну кількість продуктів для закриття даних заявок.

Сидимо думаємо як бути, як вийти із ситуації. І тут раптом дзвінок телефоном. Я спочатку не почув як хлопці себе назвали і кажуть: — У нас є продукти харчування, в пристойній кількості, підкажіть кому вони можуть бути потрібні, ми привеземо з доставкою? Я думаю: «Ось це поворот»! Перераховую 5 центрів, говорю обсяг і запитую: — Ви зможете закрити заявки за цією кількістю? Відповідь: — Так!

Думаю: ну просто супер! Перепитую як хлопці називаються і, як ви думаєте, вони назвали себе? — Ангели порятунку! Ось і справді ангели порятунку, хто б міг подумати! Хлопці справді проїхалися всіма зазначеними центрами і розвезли продукти в потрібних кількостях, наступними центрами переселенців:
— Єрмолової 35;
— будинок матері та дитини (дівоча 5а);
— школа 101;
— центр KJ (Диментьєва 2)
— та 1 бус ми направили на Храм Різдва Пресвятої Богородиці, вул. Набережна заводська 92, з якою зараз почали працювати у співдружності, допомагаючи переселенцям за продуктами харчування, одягом, спальним приладдям тощо.

Велике спасибі Ангелам порятунку за своєчасну допомогу, ось їхня сторінка в інстаграм: https://www.instagram.com/yangoli_spasinnya/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
LinkedIn