ЗВИЧАЙНІ УКРАЇНЦІ

благодiйний фонд

3 незвичайні історії переказані моєю сестрою

IMG_20220411_125449
01.04.22 (стаття опублікована заднім числом)
Що більше віддаєш, то більше отримуєш. Це правда! Нам допомагають найвищі сили.

Три історії, розказані моїм братом Антоном.

Історія перша
Зателефонувала жінка і попросила допомогти з ліками своїй мамі, якій щойно зробили операцію, і ці ліки зараз життєво необхідні, і дістати їх нема де. Антон з’їздив у лікарню, познайомився з мамою, дізнався які саме потрібні ліки і скільки. , налагодити контакти, які можуть допомогти з медикаментами для лікарні та хлопців на фронті. По дорозі до аптеки Антон розповідає про дзвінок від жінки, мамі якої терміново потрібні ліки після операції, та Геннадій дає контакт Наташі, своєї подруги, яка хоче допомогти. І Антону починають приходити гроші від Наташі (судячи з переказів кількох різних сум, від різних людей через Наташу). Поки хлопці доїхали до аптеки на рахунок прийшло 1400 грн ($47). В аптеці потрібні ліки знайшлося, але ціна його була вищою, ніж було грошей. Грошей вистачало лише на половину потрібної кількості. Працівник аптеки увійшов у становище хлопців, почаклував у комп’ютері та хлопці отримали потрібну кількість за 1400 грн!

Історія друга
У дворі свого будинку Антон помітив жінку років 70-ти, яка рилася у смітнику, при цьому вона була добре одягнена і не схожа на людину з вулиці. Антон підійшов запитати, чим їй можна допомогти, вона сказала, що збирає собі гроші на ліки, здаючи пляшки. Через деякий час Антон отримав квитанцію від лікарні, для якої хлопці збирали гроші на ліки, що Дмитро Маленко переказав 10000 грн ($337). Час перекладу співпав із часом, коли Антон спілкувався з бабусею.

Історія третя
До хлопців під під’їзд прийшов хлопець та попросив допомогти з житлом. Він жив на той момент десь із місцевими алкашами і хотів потрапити у нормальне місце, бо втратив своє житло і просто не знав куди ще піти. Діти пообіцяли знайти йому притулок (що й зробили наступного дня). А поки що дали 200грн ($7), щоб він собі щось купив. Хлопець пішов і поки хлопці стояли під під’їздом, через 4-5 хвилин підійшов сусід і просто на вулиці вручив Антону 1000грн ($34) солдатам на чоботи. Чоботи були куплені.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
LinkedIn